Не нашкодять і навіть зміцнять здоров'я: названо найбезпечніші алкогольні напої

Алкоголь, вжитий в надмірних кількостях, безперечно є шкідливим для організму. Але якщо пити помірно деякі якісні напої, алкоголь може не просто не нашкодити, а навіть принести користь здоров'ю.

Не нашкодять і навіть зміцнять здоров'я: названо найбезпечніші алкогольні напої - today.ua

Так, відомий американський дієтолог Девід Фрідман наголосив, що головне правило вживання будь-якого алкоголю - не переборщити.

Текіла

Цей напій вважається найбільш корисним для організму людини. Але текіла має бути виготовлена зі стовідсотковою агави. Такий алкоголь можна вживати навіть людям, які страждають на діабет другого типу. Якісна текіла стимулює вироблення інсуліну і може знизити рівень глюкози в крові. Крім того, в складі текіли є фруктани, які зміцнюють імунітет.

Джин

Цей напій виготовляється на основі ягід ялівцю. У складі джину є флавоноїди, завдяки яким досягається омолоджуючий ефект, а також вони дбають про серцево-судинну систему і знижують цукор в крові. Також джин в невеликих кількостях буде корисний для тих, хто має проблеми зі сном.

Бренді

В якісному бренді є вітамін С і різні антиоксиданти, які активно борються з вільними радикалами. У невеликих кількостях бренді слід вживати тим, хто хоче зміцнити свою серцево-судинну систему, оскільки цей напій допоможе знизити ризик виникнення інсультів та інфарктів.

Нагадаємо, раніше вчені назвали найкорисніший овоч, який захистить печінку і мозок від алкоголю.