Скільки яєць можна з'їдати в день без шкоди для організму – поради лікарів

Курячі яйця – це продукт, безумовно, дуже смачний, поживний і корисний для людського організму. Тим не менш, зловживати стравами з яєць ні в якому разі не варто.

Скільки яєць можна з'їдати в день без шкоди для організму – поради лікарів - today.ua

Якщо людина регулярно вживає в їжу курячі яйця, то це допоможе зміцнити кістки і м'язи, захистить від хвороб очей, заповнить запаси цінних білків в організмі.

Проте дослідження вчених, в яких взяли участь понад 30 тисяч добровольців, показали, що надлишкова кількість курячих яєць у раціоні веде до зворотних результатів. Перш за все, від холестеринових нашарувань страждає робота серцево-судинної системи.

Скільки яєць можна з'їдати в день без шкоди для організму – поради лікарівЗа словами Артура Віана, терапевта при Єльській школі медицини, зловживання яйцями загрожує серйозними збоями в роботі людського організму. Вчений підкреслив, що доросла і повністю здорова людина може дозволити собі з'їсти не більше 2-3 курячих яєць в день. Якщо ж рівень «поганого» холестерину уже підвищено, що даний продукт слід повністю прибрати з раціону і вводити тільки після консультації з лікарем.

Дітям шкільного віку та літнім людям курячі яйця можна додавати в меню, але в невеликих кількостях: не більше 1 яйця в день.

Нагадаємо, раніше медики розповіли, які продукти обов'язково повинні бути присутніми на обідньому столі, щоб зміцнити імунітет і захиститися від коронавіруса.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru