Користь і шкода антисептика: як може нашкодити здоров'ю захист від коронавіруса

У зв'язку зі спалахом коронавіруса у світі, багато людей стурбовані профілактикою небезпечного захворювання. Першим ділом в хід пішли медичні маски, які в багатьох країнах тепер вдень з вогнем не знайти, а також антисептики. Проте варто пам'ятати, що фанатичне використання дезінфікуючих препаратів загрожує великими проблемами зі здоров'ям.

Користь і шкода антисептика: як може нашкодити здоров'ю захист від коронавіруса - today.ua

Занадто активне використання антисептичних препаратів може призвести до зворотного ефекту і завдати серйозної шкоди здоров'ю.

На шкірі рук людини живуть бактерії, які захищають нас від хвороботворних мікроорганізмів. Якщо бездумно обприскувати долоні антисептиком з ранку до ночі, то корисні бактерії загинуть, що відкриє шлях для небезпечних мікробів.

Більш того, часте застосування дезінфікуючих засобів подразнює шкіру рук, з'являються мікротріщинки і ранки, крізь які хвороботворні віруси і бактерії проникнуть прямо в кров, минаючи всі захисні фактори.

Але і це ще не все! Розпорошуючи антисептик на руки і різні поверхні, ми незмінно вдихаємо мікрочастинки препарату, якщо така дія буде відбуватися часто, то слизові оболонки очей, рота і носа теж втрачають свій захисний шар, при будь-яких порушеннях цілісності якого ми стаємо вразливими до різного роду інфекцій.

Користь і шкода антисептика: як може нашкодити здоров'ю захист від коронавірусаРідкі антисептики містять консерванти і штучні ароматизатори, вдихаючи все це людина ризикує заробити серйозну алергічну реакцію. Чи варто говорити, що це підірве імунну систему і відкриє ворота для потрапляння коронавіруса і інших мікробів в організм?

Застосовувати антисептики, щоб отримати виключно користь, слід в добре провітрюваних приміщеннях і тільки після відвідування громадських місць, де ви дійсно могли підхопити інфекцію. Просто так, заради заспокоєння кожні 30 хвилин зрошувати себе і простір навколо дезінфікуючими засобами не можна!

Нагадаємо, раніше вчені з'ясували, яким чином коронавірус потрапляє в організм і чому він найбільш небезпечний для представників старшого покоління.

Дружина Олега Винника зізналася про причину своїх сліз
Співачка Таюне, яку вважають дружиною Олега Винника, але яка жодного разу про це не заявила публічно, втім, як і він сам, розповіла про причину своїх ...
Юлія Саніна не вважає себе переможницею проекту “Танці з зірками“: “Це мені абсолютно не потрібно“
У неділю, 29 листопада, відбувся фінал легендарного хореографічного шоу “Танці з зірками 2020“. У проекті перемогла пара Санта Дімопулос і Макс Леонов...
Навіщо в борщ потрібно додавати оцет і цукор: розкрито секрет насиченого кольору страви
Справжній український борщ повинен бути ароматним і яскраво-червоним. Насичений колір страві надають буряк і томатна паста, однак, секрет не тільки в ...
ПриватБанк відмовляється закривати картки клієнтів: українці масово скаржаться на обслуговування
ПриватБанк не виконує заявки клієнтів, які вони подають через мобільний додаток Приват24, через що українці залишаються вкрай незадоволеними обслугову...
Надю Дорофєєву розкритикували за плагіат пісні на “Танцях з зірками“
Українська співачка Надя Дорофєєва, яка 21 листопада випустила свій перший сольний кліп, вперше вийшла на сцену до глядачів, заспівавши нову пісню. Ко...