Як коронавірус потрапляє в організм і для кого Covid-19 смертельно небезпечний

Як коронавірус потрапляє в організм і для кого Covid-19 смертельно небезпечний - today.ua

Вірусологи відкидають думку про те, що коронавірус абсолютно небезпечний для дітей і підлітків, оскільки це питання ще не вивчене до кінця. Тим не менш, дещо про Covid-19 вже відомо. Що саме?

Як коронавірус потрапляє в організм?

Covid-19 потрапляє в організм людини через білок АСЕ2. Саме цей білок у великій кількості міститься в легенях, які першими уражаються, що призводить до виникнення атипової пневмонії. АСЕ2 бере активну участь в функціонуванні серцево-судинної системи, у регулюванні артеріального тиску. Чим старша людина, тим активніше стає даний білок. Відповідно, в організмі літніх людей коронавірус отримує можливість швидко розмножуватися.

Групи ризику

У зв'язку з тим, що люди старшого покоління мають ослаблений імунітет, вони, звичайно ж, першими потрапляють в групу ризику по захворюваності. Коронавірус прикріплюється до білків АСЕ2 і розноситься по організму. Чим старша людина, тим вона менш захищена від китайської пневмонії, і тим важче протікає хвороба.

Також у групі ризику знаходяться люди, які страждають такими захворюваннями:

  • серцева недостатність
    гіпертонічна хвороба
    ниркова недостатність
    холецистит

За даними Медичної асоціації США, коронавірус Covid-19 найчастіше вражає людей від 40 до 60 років. У той же час серед дітей і підлітків показники захворюваності уханьською пневмонією вкрай низькі.

Як коронавірус потрапляє в організм і для кого Covid-19 смертельно небезпечнийНа думку вчених, це пов'язано з тим, що у дітей та підлітків імунна система працює на повну потужність і вона ефективно справляється з вірусами.

Якщо дитина або підліток підхопить коронавірус, то у них хвороба протікає в легкій формі. Відсутність явно виражених і важких симптомів – основна причина того, що батьки просто не ведуть дітей у лікарню. Відповідно, зібрати статистичні дані неможливо.

Крім того, дитяча імунна система швидко формує відповідь на коронавирусну інфекцію. Попередні епідемії SARS та MERS стали своєрідним тренуванням для формування імунної відповіді у нових поколінь.

Нагадаємо, раніше фахівці розповіли, за якими симптомами можна відрізнити зараження коронавірусом від звичайного грипу та ГРВІ.

Українці можуть отримувати пенсію в ЄС: основні умови і правила оформлення грошових виплат
Громадяни України, які заробляють в країнах ЄС, можуть розраховувати на те, що по досягненню похилого віку у них буде право на оформлення європейських...
Порошенко - лідер з виведення грошей з України: екс-президент відмивав кошти через свій банк
Підрозділ Мінфіну США FinCEN, який моніторить рух американської валюти по всьому світу, оприлюднив інформацію, що п'ятий президент України виявився лі...
Курс долара в Україні став рекордним за останні 1,5 роки: скільки коштує валюта
Курс долара в Україні у вівторок, 22 вересня, піднявся до 28,20 грн/долар. Ще вчора американська валюта коштувала на 3 копійки дешевше. Сьогоднішній к...
Команда Зеленського “заробила“ близько 30 млрд гривень на “Укрзалізниці“ - Омелян
Володимир Зеленський і його команда на початку свого президентського терміну обіцяли провести реформу “Укрзалізниці“, проте, до цих пір це всього лише...
Рослинна олія стрімко дорожчає: в Україні фіксують катастрофічне зростання цін
У 2020 році в Україні урожай соняшнику очікується на рівні в два рази нижче, ніж в минулі роки. А це означає, що соняшникова олія з насіння нового вро...