Нова біда прийшла на Закарпаття: потужні зливи затопили міста і села, є руйнування

На Закарпатті пройшло кілька потужних злив, в результаті рівень води в гірських річках і струмках стрімко підвищився. Всього за кілька хвилин Ужгород був затоплений бурхливими потоками води, вулиці міста перетворилися на річки, повалені дерева та пошкоджені мости.

Нова біда прийшла на Закарпаття: потужні зливи затопили міста і села, є руйнування - today.ua

У понеділок, 27 липня 2020 р, Закарпаття знову виявилося затопленим водою. У лічені хвилини рівень води зріс настільки, що в Ужгороді та інших населених пунктах регіону були обірвані лінії електропередач, зруйновані мости, великі повалені дерева. Затоплені цілі вулиці і двори.

У ДСНС у Закарпатській області повідомили, що один міст в результаті розгулу стихії був повністю знесений потоком води, ще три мости серйозно пошкоджені. Розмиті ґрунтові дороги і берегові укріплення. Десятки будинків підтоплено. Щонайменше, один автомобіль повністю потонув на одному з перехресть Ужгорода.

Нова біда прийшла на Закарпаття: потужні зливи затопили міста і села, є руйнуванняВ районі села Скотарське, Воловецького району, розлив річки Віча призвів до порушення транспортного сполучення. «Для надання допомоги місцевому населенню в розчистці русла залучалися рятувальники 11-ї державної пожарнорятівної частини смт Воловець», – йдеться в повідомленні ДСНС в Закарпатській області.

Від повені найбільш сильно постраждали село Верхній Студений, Міжгірського району, а також село Ростока, де розлив місцевого струмка на центральній вулиці протяжністю близько 1 км «відрізав» від цивілізації близько десятка домогосподарств.

Нагадаємо, в результаті сильної зливи селище Кирилівка, Запорізької області, пішло під воду. Очевидці шторму на узбережжі Азовського моря плакали і молилися про порятунок.