Український курорт опинився під водою: в Кирилівці почався справжній колапс (відео)

На українському курорті Кирилівка, який знаходиться в Запорізькій області, 26 липня сталася масштабна повінь. Після сильної зливи вулиці міста перетворилися на річки, а бази відпочинку та пляжі затопило. Все сталося тому, що дощові каналізації в центрі населеного пункту не впоралися з тією кількістю опадів, що випали у вихідний день.

Український курорт опинився під водою: в Кирилівці почався справжній колапс (відео)  - today.ua

За словами очевидців, пересуватися по Кирилівці їм довелося майже по коліно у воді. Вода дуже швидко затопила вулиці, і продавці навіть не встигли заховати свій товар. Затопило і деякі кафе. Водії автомобілів опинилися один на один зі стихією на дорозі, і змушені були "плисти" в своїх автомобілях. Люди ділилися фото і відео побаченого в соцмережах. У понеділок, 27 липня, злива затихла і місцеві відходять від наслідків.

https://youtu.be/AtENkLdJGa0

Згідно з прогнозом, в Запорізькій області на початку тижня ще можуть пройти дощі, при цьому буде спекотно - до +31 градуса.

У курортному Бердянську також розбушувалася стихія. Деякі мікрорайони міста залишилися без світла через сильні опадів. На Бердянській косі, де розташовані курортні об'єкти, через блискавку також відбулося аварійне відключення електроенергії. Транспорт працює в обмеженому режимі, рух деяких маршрутів змінено.

Український курорт опинився під водою: в Кирилівці почався справжній колапс (відео)

Раніше повідомлялося, що цього тижня більшість областей України накриє аномальна спека до +36 градусів. Опади триватимуть лише в західних областях і частково на півдні країни.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua