Недорогі красуні: 5 незвичайних порід кішок, які подобаються всім

Завести в оселі незвичайну і милу кішку мріють багато людей. Але більшість з породистих красунь коштують дуже великих грошей, та й знайти їх непросто. Тим не менше, існують породи котиків, які при всій своїй красі та грації не потребують великих витрат.

Недорогі красуні: 5 незвичайних порід кішок, які подобаються всім - today.ua

Манчкін

Короткі лапки – основна відмінна риса манчкинів. Ці кішки милі і доброзичливі, вони обожнюють своїх господарів. У дорослих манчкін посидить на ручках, видаючи атмосферне бурчання, а з дітьми буде весело грати.

Недорогі красуні: 5 незвичайних порід кішок, які подобаються всімБенгальська

Цього домашнього леопарда теж можна купити за невеликі гроші. Натомість ви отримаєте дуже розумного вихованця, здатного повторювати дії господаря. Бенгали – пустотливі, хитрі, грайливі вихованці, які нікого не залишать байдужим.

Недорогі красуні: 5 незвичайних порід кішок, які подобаються всімЗолота шиншила

Підвид британської породи кішок – золота шиншила – власниці чудового золотистого забарвлення. Їх хутро м'яке і густе, просто погладивши цього вихованця, стрес і нервозність зникають без сліду.

Недорогі красуні: 5 незвичайних порід кішок, які подобаються всімЗолоті шиншили – справжні аристократи. Сходити в туалет повз лотка або точити кігті про меблі – це не про них. Ці красуні люблять спокій, тишу і затишну теплу обстановку.

Мейн-кун

Дорослі мейн-куни досягають ваги до 15 кг, але, незважаючи на свої величезні розміри, представники цієї породи доброзичливі й милі. Мейн-кун за характером схожий з собакою. Це вірний і відданий вихованець, обожнює бігати і грати.

Недорогі красуні: 5 незвичайних порід кішок, які подобаються всім

Орієнтальна

Орієнтали сильно прив'язуються до господаря і сумують, коли його немає вдома. Цих тварин можна сміливо брати з собою в подорож, вони будуть слухняно слідувати за людиною куди завгодно. Крім того, орієнтали дуже товариські і допитливі кішки.

Недорогі красуні: 5 незвичайних порід кішок, які подобаються всім

Нагадаємо, раніше фахівці назвали три породи кішок, представники яких є найбільш лінивими і спокійними.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru