Сплять цілими днями: ТОП-3 найбільш ледачих породи кішок

У маленькому віці коти практично всіх порід дуже грайливі і активні, але дорослішаючи їх запал поступово вщухає і багато порід стають тихими і спокійними. Сон для цих котів стає найкращою розвагою, але все залежить від характеру тварини і її темпераменту. Представляємо до вашої уваги ТОП-3 породи кішок, які вважаються найбільш лінивими серед всіх інших.

Сплять цілими днями: ТОП-3 найбільш ледачих породи кішок - today.ua

Персидська кішка

Сплять цілими днями: ТОП-3 найбільш ледачих породи кішок

Ця королівська порода дуже велелюбна до свого господаря, але спати перси полюбляють найбільше. Вони не люблять проявляти активність і до 10 годин на добу просто сплять. Персидська порода потребує ніжності і комфорту, тому для сну вони обирають ліжко, м'який диван або подушку. Завдяки своїй густій і довгій шерсті перси зможуть зігрівати вас уві сні, якщо ви захочете пустити їх у своє ліжко.

Британська короткошерстаСплять цілими днями: ТОП-3 найбільш ледачих породи кішок

Британська порода ідеально підходить для людей, які мало часу проводять удома. Ці коти можуть весь день спати, а коли господарі прийдуть увечері з роботи, проводити час з ними. Сон для британців заняття зовсім не нудне. Найбільше представники цієї породи люблять спати на підлозі. Коли вони выспятся, тоді налаштовані на розмову з домочадцями. За зовнішнім виглядом цих котів здається, що вони розуміють все, що їм кажуть. Вони вміють слухати і своїм муркотінням створюють у будинку приємну атмосферу.

Селкірк рекс

Сплять цілими днями: ТОП-3 найбільш ледачих породи кішок

Ця порода заслуговує на звання найбільш ледачої серед усіх інших порід котів. Селтирк рекси люблять увагу господарів і можуть годинами спати поруч з людиною, дозволяючи себе гладити і муркочучи на вушко. Ці коти не стресостійкі, тому їх психіку потрібно берегти. Вони ласкаві і ніжні, дуже терплячі і в міру емоційні. Представники цієї породи завжди шукають спілкування, тому якщо тварина захоче спати поруч з вами, то перешкодити їй у цьому вам не вдасться.

Раніше повідомлялося, коти яких порід приносять в дім любов, щастя, удачу та успіх.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru