Очі - космос: дівчина врятувала хворе кошеня, подивіться, яким воно стало, коли підросло

Дівчина пожаліла маленьке кошеня з хворими очима. Вона дбала про нього, і їй вдалося його вилікувати. Ви здивуєтеся, коли побачите, яким Гіннес став красенем. Очі у малюка величезні і просто космічні.

Очі - космос: дівчина врятувала хворе кошеня, подивіться, яким воно стало, коли підросло - today.ua

Очі - космос: дівчина врятувала хворе кошеня, подивіться, яким воно стало, коли підрослоЦьому маленькому кошеняті, від якого відмовилася навіть мама кішка, невимовно пощастило. Він потрапив в руки Бет Уолден, яка вирішила зробити все, щоб допомогти малюкові вижити. Малюку на той момент не було і 1 місяця.

Мало того, що кошеня було дуже маленьким і потребувало грудного вигодовування. У крихти були хворі очі, повіки були злиплими, через що малюк майже нічого не бачив.

Очі - космос: дівчина врятувала хворе кошеня, подивіться, яким воно стало, коли підрослоБет Уолден і її сім'я стали піклуватися про кошеня практично цілодобово, його годували з шприца через кожні дві години, а також промивали очі і закопували ліки, які ветеринар прописав для лікування інфекції.

Кошеня назвали Гіннес, оскільки ніхто не міг зрозуміти, як такому крихітному створінню вдалося вижити без материнського догляду і годування.

Очі - космос: дівчина врятувала хворе кошеня, подивіться, яким воно стало, коли підрослоЗ кожним днем Гіннес підростав і набирав вагу. Його очі поступово приходили в норму і видужували. Коли ж повіки повністю розкрилися, всі ахнули. Кошеня виявилося володарем дивовижних космічних очей!

Як бачите, Гіннес вже зміцнів. Господиня розповіла в Мережі, що малюк обожнює бурчати і спати поруч з нею, згорнувшись калачиком.

Очі - космос: дівчина врятувала хворе кошеня, подивіться, яким воно стало, коли підрослоДізнайтеся також хвилюючу історію дівчини, яка вночі підібрала на вулиці маленьке кошеня. На ранок вона зрозуміла, що була в смертельній небезпеці...