Михайло Добкін підтвердив, що йде в мери Харкова

Михайло Добкін розповів докладніше про позачергові місцеві вибори в Харкові. Також колишній мер міста і колишній глава Харківської ОДА підтвердив, що знову балотуватиметься на пост мера міста.

Михайло Добкін підтвердив, що йде в мери Харкова - today.ua

Український державний і політичний діяч заявив, що висуває свою кандидатуру на пост мера Харкова. У місті пройдуть позачергові вибори градоначальника у зв'язку з раптовою смертю Геннадія Кернеса. Чиновник помер від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, через два місяці після того, як в жовтні 2020 року виграв місцеві вибори.

У власному каналі в Telegram Михайло Добкін написав, що, попри всі спекуляції, Харківська міська рада, дотримуючись процедури, подав відповідне звернення до Верховної Ради України про призначення дати виборів мера в Харкові. Михайло Маркович заявив, що відтягнути термін ніяк не вийде, і вибори пройдуть вже в березні 2021 року.

Щоб виключити всі сумніви, політичний діяч також додав:

«І так, Добкін йде в мери».

У жовтні 2020 року Добкін висувався на пост мера, але відмовився від посади на користь Кернеса, який втретє був обраний градоначальником Харкова. А Михайло Маркович займав пост голови міста з 2006 по 2010 роки.

Нагадаємо, на похорон «вічного» мера Харкова Геннадія Кернеса прийшли навіть його опоненти.

ДЖЕРЕЛОinterfax.com.ua