Похорон Геннадія Кернеса: на церемонію прощання прийшли навіть опоненти «вічного» мера

«Вічний» мер Харкова Геннадій Кернес похований на почесній алеї міського кладовища №2. Місце його поховання знаходиться навпроти могил колишніх глав ХОДА Олександра Масельського і Євгена Кушнарьова. Як проходила церемонія прощання, і хто прийшов провести в останній шлях харківського градоначальника?

Похорон Геннадія Кернеса: на церемонію прощання прийшли навіть опоненти «вічного» мера - today.ua

Харків'яни, родичі і давні друзі, колеги, знайомі і навіть опоненти людини, яка керувала величезним промисловим українським містом 10,5 років, прийшли віддати дань пам'яті та поваги. Церемонія прощання з покійним Геннадієм Кернесом повинна була завершитися в 13,00 за київським часом, однак її змушені були продовжити, настільки багато людей хотіли попрощатися з мером міста.

Церемонія прощання проходила в Харківському національному академічному театрі опери та балету (ХНАТОБ), черга з тих, хто прибув проводити в останню путь Геннадія Адольфовича, розтягнулася на багато сотень метрів, далеко за пам'ятник Шевченку і до самої площі Свободи. Квіти з ХНАТОБу на кладовище, до місця поховання «вічного» мера, вивозили вантажівками ...

Похорон Геннадія Кернеса: на церемонію прощання прийшли навіть опоненти «вічного» мера На кладовище приїхав син Олександра Фельдмана, нардепа від «ОПЗЖ», якого вважають давнім опонентом Кернеса. Також прибули співголова партії «ОПЗЖ» Юрій Бойко і мер Одеси Геннадій Труханов. Під час церемонії прощання слово взяв міський голова Києва Віталій Кличко, він зізнався, що змагався з Геннадієм Адольфовичем в тому, хто кращий мер. Вадим Новинський і екс-нардеп Євген Мураєв, Михайло Добкін і багато інших відомих політиків, чиновників і діячів попрощалися з видатним градоначальником.

На церемонії прощання з мером Харкова з ранку був присутній його друг і бізнесмен Павло Фукс, а також рідні і близькі Геннадія Кернеса.

Після 15,00, 23 грудня, почалася церемонія поховання. Люди кидали по жмені землі в могилу і розходилися ...

Похорон Геннадія Кернеса: на церемонію прощання прийшли навіть опоненти «вічного» мера В останню путь Геннадія Кернеса проводили під оплески і вигуки «Мер, спасибі!»

Нагадаємо, Геннадій Кернес помер в Берліні від ускладнень коронавірусної хвороби. Мер Харкова проходив протягом трьох місяців лікування в клініці Шаріте.