Олена Зеленська підвела підсумки своєї роботи на посаді першої леді за 2020 рік

Олена Зеленська оцінила виконану роботу в якості першої леді України. Дружина українського президента підвела підсумки своєї праці, щоб зарядитися на подальшу діяльність і нові звершення. Що ж вдалося зробити для країни сценаристці студії «Квартал-95»?

Олена Зеленська підвела підсумки своєї роботи на посаді першої леді за 2020 рік - today.ua

Перша леді України підбила підсумки року, що минає:

«Подтвержденный Багато хто в кінці року підбиває його підсумки. Нотує, що з планів було виконано, а що залишилось бажаннями. Це допомагає поглянути та оцінити свої результати, знайти натхнення на нові звершення».

Дружина Володимира Зеленського повідомила, що найближчими днями та на початку 2021 року розповідатиме про результати своєї роботи. А саме:

«Культурна дипломатія. Проєкт із запуску україномовних аудіогідів у історичних пам’ятках світу; Оздоровлення та осучаснення системи шкільного харчування; «Партнерство Біарриц»; Розбудова безбар’єрності в Україні», - перерахувала перша леді в публікації.

Олена Зеленська підвела підсумки своєї роботи на посаді першої леді за 2020 рік Олена Зеленська повідомила, що присвятила колонку темі безбар'єрності в Україні в порталі NV.UA, зазначивши:

«Я хочу, щоб в Україні кожен міг жити повноцінним життям. Життям, в якому бар'єри зміняться на можливості»

Нагадаємо, перша леді назвала умову, за якої Зеленський може піти на другий президентський термін.