Перша леді назвала умову, за якої Зеленський може піти на другий президентський термін

Перша леді України Олена Зеленська розповіла, чи збирається Володимир Зеленський вдруге балотуватися на другий президентський термін. А також про те, наскільки вона готова виконувати обов'язки дружини президента.

Перша леді назвала умову, за якої Зеленський може піти на другий президентський термін - today.ua

Олена Зеленська назвала одну умову, за якої Володимир Зеленський може прийняти рішення брати участь у виборах президента України. За словами першої леді, це станеться в тому випадку, якщо глава держави буде розуміти, що ще не все зробив для країни з того, що він може і повинен.

Дружина президента уточнила, що у них з Володимиром Зеленським про його можливий другий термін розмови не було, і вона не думає, що така розмова може коли-небудь відбутися.

«Значить, він буде відчувати, що не закінчив щось почате і треба закінчувати», - уточнила Олена Зеленська умову, за якої її чоловік може прийняти рішення про участь в президентських виборах.

Перша леді назвала умову, за якої Зеленський може піти на другий президентський термін Що стосується самої Олени Зеленської, то вона зізналася, що на сьогоднішній день їй навіть не хочеться думати про другий термін першої леді. Хоча і уточнила, що за півтора року багато в чому встигла розібратися, і обов'язки подружжя глави держави її вже не лякають.

«Я намагаюся про це не думати, живу сьогоднішнім днем і на кілька днів вперед. Звичайно, за ці півтора року я поміняла свою точку зору на те, як це все працює. Зараз я хоча б розумію, що це таке. І мене це не так лякає», - зізналася Олена Зеленська.

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська запустила новорічний святковий проект «Дивовижна листівка». Мета першої леді - популяризація українського мистецтва.