“Дай Бог нам таких москалів побільше“: Павло Зібров різко висловився про бойфренда Аліни Гросу

Аліна Гросу з початку повномасштабної війни України та РФ нічого не говорила про свого бойфренда Романа Полянського. Співачка перестала публікувати спільні знімки. Багато хто подумав, що пара розпалася. Колега артистки Павло Зібров прояснив ситуацію.

“Дай Бог нам таких москалів побільше“: Павло Зібров різко висловився про бойфренда Аліни Гросу  - today.ua

Виконавець хіта "Хрещатик" бачився з Аліною Гросу у Чернівцях. Павло Зібров відвідав рідне місто поп-діви на запрошення її батька. Музикант зізнався, що зустрічався із обранцем зірки. Він висловився про Романа Полянського, який має російське громадянство. 

Зібров запевнив, що Полянський не втратив зв'язку з реальністю, на відміну багатьох своїх співвітчизників. Вона бачить, що окупанти роблять у нашій країні і не підтримує їхніх дій. Павло підкреслив, що Роман комфортно почувається на Буковині – він любить нашу країну.

"Він молодець! Він же росіянин. Я розумію, що йому внутрішньо складно перебувати на західній Україні, але він патріот України. Дай Боже нам таких москалів побільше, як чоловік Алінкін. Він морди б'є тим, хто хоч якесь криве слово скаже що проти України. У них дружня хороша українська родина. Він теж наш хлоп", - запевнив народний артист України у програмі "Зірковий шлях".

“Дай Бог нам таких москалів побільше“: Павло Зібров різко висловився про бойфренда Аліни Гросу Нагадаємо, Аліна Гросу в 2019 році вийшла заміж за Олександра Комкова, проте сімейне життя не задалося і подружжя розлучилося.

Раніше стало відомо, як вирішився конфлікт двох дружин Віктора Павліка. Нинішня обраниця відсудила у колишньої 8 тисяч гривень.