Путін прокоментував ситуацію з полоненими українськими моряками

Питання про звільнення українських моряків, незаконно затриманих росіянами в Керченській протоці, буде розглядатись тільки після завершення так званого кримінального провадження. Про це в ході щорічної великої прес-конференції заявив президент РФ Володимир Путін.

Путін прокоментував ситуацію з полоненими українськими моряками - today.ua

Він зазначив, що це питання вже обговорювалось в Москві з Віктором Медведчуком, який раніше займався переговорними процесами щодо полонених і заручників, але протягом декількох місяців більше не братиме участі в цьому процесі.

"Обмін ... ми займалися, весь час займаємося, пан Медведчук за дорученням Порошенко це робив постійно і недавно зовсім приїжджав. Питання про звільнення українських військових, затриманих в Керченській протоці, точніше в Чорному морі. Але я вже сказав, що ці питання можна буде вирішувати після завершення кримінальної справи", - розповів президент РФ.

При цьому Путін не відповів на питання журналістів щодо повернення росіян, утримуваних в Україні.

Нагадаємо, на думку юриста Марка Фейгіна, Росія не звільнить полонених моряків до виборів в Україні.

Як відомо, 25 листопада під час планового переходу з порту Одеси в порт Маріуполя прикордонний корабель Російської Федерації протаранив буксир Військово-морських сил (ВМС) України. Київський районний суд Сімферополя заарештував на 2 місяці весь екіпаж, який затримали в Керченській протоці за нібито "незаконний перетин кордону".