Російський прикордонний корабель протаранив буксир МВС в Азовському морі

1013
Російський прикордонний корабель протаранив буксир МВС в Азовському морі - today.ua
Фото:navy.mil.gov.ua

Сьогодні, 25 листопада, під час планового переходу з порту Одеси до порту Маріуполя прикордонний корабель Російської Федерації (РФ) протаранив буксир Військово-морських сил (ВМС) України. Про це повідомили у прес-службі ВМС України у Facebook.

Як відомо, під час переходу Керченської протоки прикордонні кораблі РФ типу “Соболь”, “Дон”, катери типу “Мангуст” та “Суздалець” здійснили агресивні дії проти українських кораблів. Прикордонний корабель “Дон” протаранив рейдовий буксир МВС, в результаті чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку, леєрне огородження та втрачено рятувальний плотик.

У прес-службі зазначили, що таким чином Росія в черговий раз продемонструвала повне нехтування нормами міжнародного права.

На щастя, внаслідок інциденту жоден військовий з особового складу ВМС України не постраждав.

Нагадаємо, представник президента України у Верховній Раді народний депутат Ірина Луценко наголосила на тому, що якщо Росія перекриє Азовське море для українських судів, Україна розпочне кримінальні провадження проти посадових осіб і дій РФ.

Раніше Петро Порошенко заявляв, що до кінця 2018 року вздовж усього морського узбережжя України буде розгорнуто нове управління морської охорони.

загрузка...