ПриватБанк звинуватили в крадіжці грошей з карток клієнтів

1515
ПриватБанк звинуватили в крадіжці грошей з карток клієнтів - today.ua

Клієнтка ПриватБанку звинуватила фінустанову у крадіжці грошей з її картки та махінаціях з кредитним лімітом. За словами потерпілої, їй без узгодження змінюють кредитний ліміт, і тільки коли приходить смс-повідомлення про нібито перевищення цього ліміту, вона дізнається, що банк в черговий раз без попередження змінив умови користування кредитною карткою. Свій негативний відгук про сервіс ПриватБанку клієнтка залишила на сайті Мінфіну.

За словами жінки, вона перевищила кредитний ліміт і вийшла в “мінус”, сама того не знаючи. Жінка просить розібратися, чому її кредитний ліміт було знижено до нуля, і куди поділися гроші, які були на карті.

Служба підтримки ПриватБанку відреагувала на відгук клієнта і пояснила, з яких причин банк може змінювати кредитний ліміт без узгодження з ним. Співробітники банку запросили особисті дані обуреного клієнта і пообіцяли розібратися із ситуацією.

Нагадуємо, ПриватБанк попередив своїх клієнтів про новий вид шахрайства, а також пояснив свої вимоги при ситуаціях обману або шахрайських дій з боку інших клієнтів держбанку.

Раніше клієнтка ПриватБанку стала жертвою аферистів, які списали з її картки гроші в той час, коли вона перебувала за кордоном.

загрузка...