ПриватБанк не збирається повертати вкрадені аферистами гроші

4352
ПриватБанк не збирається повертати вкрадені аферистами гроші - today.ua

Клієнтка ПриватБанку стала жертвою аферистів, які списали з її картки гроші в той час, коли вона перебувала за кордоном. Жінка звернулася в банк з проханням допомогти повернути їй кошти, проте їй відповіли, що нічим допомогти не можуть і порадили звернутися в поліцію. Свій негативний відгук клієнтка ПриватБанк Анастасія Книр залишила на сайті Мінфін.

Фахівці служби підтримки ПриватБанк висловили своє співчуття, що з Анастасією сталася така ситуація, і пообіцяли розглянути її скаргу у найближчий час.

Раніше в подібних випадках шахрайства в ПриватБанку пояснювали клієнтам, що банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, якщо протиправні дії спрямовані проти клієнтів банку.

Як повідомлялося, в одному з відділень ПриватБанку в Одеській області була виявлена «чорна каса» з 1,3 млн гривень для протиправного втручання у вибори.

У прокуратурі Одеської області уточнили, що їх співробітники, а також фахівці регіональних управлінь СБУ та головного управління Національної поліції виявили факти незаконної організації виборчого процесу на користь однієї з політичних сил у відділенні ПриватБанку.

загрузка...