ПриватБанк налагодив прямі грошові перекази в одну з країн колишнього СРСР

74
ПриватБанк налагодив прямі грошові перекази в одну з країн колишнього СРСР - today.ua

Український державний банк ПриватБанк підписав угоду про партнерство з міжнародною системою грошових переказів Hazri, яка призначена для здійснення міжнародних термінових грошових переказів між фізичними особами без відкриття рахунку. Про це повідомляє прес-служба фінансової установи.

Тепер у ПриватБанку можна відправити або отримати грошовий переказ з Азербайджану в будь-якому відділенні банку, веб-версії Приват24 або за телефоном служби підтримки 3700, йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що відправити або отримати перекази можна, починаючи від двох 2 доларів США або євро.

Тариф на переказ фіксований і складає 1% від суми.

Система Hazri була створена в 2007 році найбільшим банком Азербайджану “Капітал Банком”. Зараз система Hazri функціонує у більш ніж 3 500 пунктах обслуговування, розташованих в банках Азербайджану, України, Грузії і Таджикистану.

Зазначимо, згідно з інформацією Нацбанку, “піонером” у впровадженні системи Hazri в Україні став “Ощадбанк”, який почав працювати з платіжною системою у 2012 році. Крім того, Hazri використовують “Правексбанк”, “Кристалбанк”, “Айбокс банк” і “Акордбанк”. Тепер системою можуть скористатися і клієнти ПриватБанку.

Нагадаємо, в січні-лютому 2019 року прибуток Приватбанку зріс більш ніж у 4 рази, склавши 5,2 млрд. гривень.

Також ми писали про те, що Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку видала дозвіл ПриватБанку на торгівлю цінними паперами.

загрузка...