ПриватБанк похвалився заробітками

243
ПриватБанк похвалився заробітками - today.ua

ПриватБанк похвалився рекордним заробітком, який нарощує за рахунок активізації кредитних програм для населення і невеликих компаній, і пообіцяв перевиконати річний план. Відзначається, що в січні-лютому 2019 року прибуток ПриватБанку зріс більш ніж у 4 рази, склавши 5,2 млрд гривень.

Фінансисти твердять, що банк чесно заробив кожну копійку.

“Резерви не розформовувалися. Ні. Активно нарощувалось кредитування за різними програмами”, – запевняє прес-секретар банку Олег Серга.

Кредитний портфель ПриватБанку виріс за два місяці на 14 млрд грн., а розмір високоліквідних активів – на 22,2 млрд грн. (до 206 млрд грн.).

«Найбільше зросли обсяги кредитування за кредитними картками – на 7,5 млрд грн., менше – за програмами розстрочки (по миттєвим кредитам)», – уточнив Олег Серга.

У фінустанові обіцяють перевиконати затверджений Мінфіном на 2019 рік план з прибутковості. Що логічно при поточному показнику: при плані на 12 місяців в 9 млрд грн. тільки за два місяці було зароблено 5,2 млрд грн. На скільки може вирости прибутковість ПриватБанку до кінця 2019-го, поки не відомо.

Нагадаємо, клієнтам ПриватБанк стала доступна послуга “Операції з цінними паперами” в Приват24. Серед основних можливостей, які отримали клієнти ПриватБанку в рамках нової послуги:

  • бачити в режимі online залишки придбання ними облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП);
  • мати можливість перегляду операцій з ОВДП (виписок) за обраний ними період часу;
  • контролювати свій портфель в цінних паперах, в тому числі надходження купонних платежів і грошових коштів за погашення ОВДП;
  • бачити поточні котирування на продаж ОВДП;
  • бачити основні параметри випусків ОВДП.

Скористатися новою послугою можуть VIP-клієнти банку, які мають відкритий в депозитарній установі АТ КБ ПриватБанк рахунок в цінних паперах (на якому враховуються ОВДП).

загрузка...