Примхливі і хворобливі: ТОП-3 породи незвичайних кішок

Люди часто обирають домашніх тварин за зовнішніми ознаками, не думаючи про те, як їм доведеться уживатися зі складним характером і генетичними особливостями своєї собаки або кота. Що стосується кішок, то багато хто воліє взяти тварину з вулиці, ніж мучитися з генетичними вадами представниками відомих порід. Не секрет, що чим породістіше кішка, тим більше у неї хвороб. А це означає, що вам необхідно буде забезпечити тварині правильне харчування і регулярні огляди у ветеринара. Представляємо до вашої уваги ТОП-3 порід, які можуть доставити вам деякі неприємності.

Примхливі і хворобливі: ТОП-3 породи незвичайних кішок  - today.ua

Гімалайська кішка

Примхливі і хворобливі: ТОП-3 породи незвичайних кішок

Ця граціозна кішка схожа на перську породу, але забарвлення у неї від сіамської породи. На відміну від сіамців гімалайці так часто не хворіють, але деякі особливості у них є. Шерсть у представників цієї породи досить довга, і вичісувати їх необхідно щодня. Також у цих котів часто проблеми з очима, і за цим теж потрібно постійно стежити. Раз на місяць гімалайських кішок необхідно купати. Що стосується харчування, то варто стежити за раціоном гімалайців, так як вони схильні до ожиріння. Віддавати перевагу потрібно сухому корму з корисними для цієї породи складовими.

Персидська кішка

Примхливі і хворобливі: ТОП-3 породи незвичайних кішок

Представники цієї породи мають красиву довгу шерсть, яка потребує постійного догляду. Господарям необхідно вичісувати цих кішок кожного дня, інакше шкіра покриється ковтунами і перси почнуть ковтати шерсть, що може спровокувати непрохідність кишечника. До хвороб персидська порода дуже сприйнятлива. Господарям варто дуже серйозно поставитися до харчування цих котів, і підібрати корм залежно від особливостей конкретної тварини. Слабкими місцями персів є очі і органи травлення. Це обумовлено генетичними особливостями породи.

Сіамська кішка

Примхливі і хворобливі: ТОП-3 породи незвичайних кішок

Сіамські кішки не потребують щоденного догляду за шерстю, на відміну від попередніх порід. Однак, ці коти часто хворіють, і до того ж дуже емоційні. Сіамці не переносять самотність, вони часто страждають відсутністю апетиту, апатією, проблемами зі шлунком і очима. Часто в них спостерігається косоокість, що також обумовлено генетикою. Трапляються у сіамської породи і психічні розлади. Ці коти в таких ситуаціях починають активно вилизувати свою шерсть, аж до утворення залисин.

Раніше повідомлялося, які породи котів навіть у дорослому віці виглядають як кошенята.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru