ТОП-3 породи котів, які навіть у дорослому віці виглядають як кошенята

Автор: Лобанова Єлизавета

Маленькі кошенята дивують своєю ніжністю, проте у дорослому віці багато порід видозмінюються і стають не такими милими. Проте, існують такі коти, які навіть у дорослому віці виглядають як і раніше. Представляємо до вашої уваги три ось такі рідкісні породи, про які ви раніше напевно і не чули.

ТОП-3 породи котів, які навіть у дорослому віці виглядають як кошенята  - today.ua

Наполеон

ТОП-3 породи котів, які навіть у дорослому віці виглядають як кошенята

Це одна із найменших порід кішок. Зовні ці коти чимось схожі на перську породу, так як наполеон це нащадок манчкінів та персів. У нього короткі лапки і дуже пухнаста шерсть. Важать ці котики всього 2-3,5 кг. Наполеони дуже дорогі тварини. Неодноразово було доведено, що коти цієї породи лікують від стресу і дорослих, і дітей. Навіть будучи дорослими котами, вони не втрачають своєї чарівності, залишаючись милими і довірливими.

Тойбоб

ТОП-3 породи котів, які навіть у дорослому віці виглядають як кошенята

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Коти цієї породи до кінця життя залишаються мініатюрних розмірів. Вони поміщаються буквально на долоньці. Вага тойбобів не перевищує 2,5 кг. А кошенята важать по 900 грамів. Однак, ці тварини дуже сильні, як для свого розміру. Виведені вони були однією жінкою, у якої були дві тайські кішки. Одного разу одна з кішок народила маленького кошеня, який так і не виріс. Жінка згодом подбала про розведення цілої породи. Багато організацій й досі вважають, що мініатюрність цих кішок їх генетичний дефект.

Сінгапурська кішка

ТОП-3 породи котів, які навіть у дорослому віці виглядають як кошенята

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Важать ці милі створіння не більше двох кілограм. Порода занесена в Книгу рекордів Гіннеса, як рекордсмен серед мініатюрних кішок. Сінгапурські кішки привертають до себе не тільки мініатюрністю, але і величезними зеленими очима. Їх погляд такий глибокий, що пробирає аж до мурах. Сінгапури напрочуд допитливі та активні протягом усього життя. Ця порода дуже ручна, тому їх як собачок можна носити скрізь з собою.

Раніше повідомлялося, які породи кішок вміють знаходити спільну мову з собаками і навіть дружити з ними.