ПриватБанк можуть ліквідувати, - Гонтарева

ПриватБанк можуть ліквідувати. Так вважає екс-глава Національного банку Валерія Гонтарева. Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва 18 квітня 2019 року скасував націоналізацію ПриватБанку, повністю задовольнивши позов пов'язаний з Коломойським кіпрською компанією Triantal Investments Ltd.

ПриватБанк можуть ліквідувати, - Гонтарева  - today.ua

"У разі скасування націоналізації (ПриватБанку. - Авт.) буде реституція (відновлення порушених майнових прав, приведення їх у стан, який існував на момент вчинення дії, якою заподіяно шкоду. - Авт.), держава забере влиті в банк 155 млрд грн. Після цього ПриватБанк буде негайно визнаний неплатоспроможним і буде ліквідований", - заявила Гонтарева.

"Сподіваюся, що такого сценарію ніхто не допустить, бо це просто фінансовий колапс. Тому вірю, що правда переможе", - додала Валерія Гонтарева.

23 квітня 2019 року Гонтарєва відмовилася прийти на допит до Генпрокуратури для вручення підозри в рамках «справи Курченко».

За її словами, вона ніколи не бачила і не була знайома ні з колишнім президентом Віктором Януковичем, ні з колишнім головою НБУ і екс-першим віце-прем'єром Сергієм Арбузовим, ні з бізнесменом-втікачем Сергієм Курченком.

«І ніяким боком навіть поруч не проходила в угоді, за якою вони мені сфабрикували підозри», — підкреслила Гонтарева.

Нагадаємо, у березні 2018 року Верховна Рада проголосувала за звільнення Гонтаревої з посади голови НБУ.

ДЖЕРЕЛОbin.ua