Суд визнав націоналізацію ПриватБанку незаконною

4648
Суд визнав націоналізацію ПриватБанку незаконною - today.ua

Націоналізація ПриватБанку визнана незаконною. Таке рішення оголосив сьогодні, 18 квітня 2019 року, Окружний адміністративний суд міста Києва.

Судові процеси між Національним банком України і екс-власниками ПриватБанку тягнуться як міжнародних (у Швейцарії, Великобританії), так і в українських судах (у Києві та Дніпрі). Стосуються вони і самого процесу націоналізації, і окремих її епізодів, в тому числі арешту власних коштів і грошей компаній, афілійованих із групою «Приват».

Варто зазначити, що нещодавно Ігор Коломойський заявив в інтерв’ю «Економічній правді», що не збирається повертати ПриватБанк. Його нова вимога, яку він озвучив, — це компенсація в 2 млрд доларів за націоналізацію. Ігор Коломойський категорично не згоден із звинуваченнями в шахрайстві, саму націоналізацію називає пограбуванням, її головним замовником — Міжнародний валютний фонд, а організатором — президента Петра Порошенка.

У той же час, незважаючи на такі заяви, юристи екс-власника ПриватБанку днями розширили позовні вимоги у справі про визнання незаконного продажу акцій банку Мінфіну в грудні 2016 року. Зокрема, позов був доповнений вимогою відновити Коломойського і компанії Triantal Investment s Ltd статус акціонерів банку.

Раніше Порошенко попередив, чим закінчиться повернення ПриватБанку Коломойському.

загрузка...