Порошенко заявив про загрозу зриву виборів

22516
Порошенко заявив про загрозу зриву виборів - today.ua

Вуличні заворушення, спроби розкачати вулицю та спровокувати кровопролиття під час зустрічей виборців з кандидатами, Петро Порошенко розцінює, як загрозу проведення виборів в країні. Про це діючий президент заявив у неділю, 17 березня, під час зустрічі з киянами, повідомляє прес-служба АП.

За словами Порошенка, ставка цьогорічних виборів – збереження реальної незалежності від Росії та шлях до Європейського Союзу й НАТО.

Петро Порошенко додав, що ворог здатний мімікрувати та вдягати різні маски, не обов’язково з’являючись в образі обвішаного гранатами “путіноїда” чи пропагандиста “руського міра”.

“Для нього не проблема вигукнути і “Слава Україні!”, і “Слава нації” чи навіть “Смерть ворогам!” чи “Ганьба!”, – наголосив президент.

Також глава держави зазначив, що останнім часом кампанію із спілкування з виборцями намагаються перевести у формат “вуличних заворушень”.

“Це вже навіть не брудна передвиборча технологія. Це – спроба поставити під загрозу саме проведення виборів, зірвати їх. І це точно не український сценарій”, – сказав президент.

Він підкреслив, що обов’язок української влади – не допустити цього сценарію, хоча його автори та замовники, спонсори й виконавці провокують на застосування грубої фізичної сили.

“Але саме тому, що ми сильні, ми не будемо давати їм такого подарунку”, – заявив Петро Порошенко.

Нагадаємо, під час візиту Петра Порошенка у Волинську область, силовики, які охороняли периметр, не пустили журналістку луцького телеканалу “Аверс” Наталію Поліщук знімати сюжет про приїзд президента.

Також ми писали, що вчора приблизно 5 тисяч активістів почали акцію протесту проти президента Петра Порошенка на Майдані Незалежності в Києві.

загрузка...