Порошенко вказав на небезпечний план Путіна

512
Порошенко вказав на небезпечний план Путіна - today.ua
Фото: Крым.Реалии

Петро Порошенко заявив, що Росія намагається спровокувати внутрішній конфлікт в Україні, тим самим вплинути на проведення українських виборів. Про це президент повідомив в інтерв’ю американському телеканалу CNN.

“Президент РФ Володимир Путін розуміє, що війна на суші  протягом останніх чотирьох років не приносить йому ніякого успіху. Тому він очікує, що досягне успіху під час українських виборів. Таким чином, Путін підриває стабільність усередині нашої країни за допомогою кібератак, використовуючи фейкові новини. А точніше – технологію дезінформації. Росія витрачає мільярди на підтримку телеканалів Супутник ТБ, RussiaToday та багато інших “, – заявив український президент.

Порошенко також додав, що пишається ефективним співробітництвом з американськими, британськими, канадськими та європейськими радниками.

Служба безпеки України веде активні переговори з НАТО стосовно допомоги в інформаційному захисті від кібератак з боку Росії під час виборів-2019.

Порошенко також нагадав про заборону в Україні російських соціальних мереж, якими спецслужби РФ поширювали дезінформацію. 16 травня 2018 року президент підписав постанову про введення санкцій відносно російських соцмереж і телеканалів – ВКонтакте, Однокласники, Mail.ru, Яндекс, 1С, ТВ Центр, ВГТРК, НТВ Плюс, Зірка і інші.

Нагадаємо, 31 березня 2019 року в Україні відбудуться президентські вибори. Вибори в парламент пройдуть 27 жовтня 2019 року.

Під час виступу на Ялтинській конференції президент України гарантував проведення в Україні чесних, вільних та демократичних виборів.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко заявив, що у нього немає і не може бути ніякого бізнесу в РФ.

загрузка...