Порошенко заявив, що не має бізнесу в Росії

Під час відкриття 10-го міжнародного економічного форуму “Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!” у Харкові, Петро Порошенко заявив, що у нього немає і не може бути ніякого бізнесу у РФ.

Порошенко заявив, що не має бізнесу в Росії - today.ua
Фото:president.gov.ua

“У мене був бізнес в Росії до війни. Але війна все змінила. Тепер у Порошенка в Росії бізнесу нема і бути не може. Не виправдовуюся. Навпаки — звинувачую своїх політичних опонентів в Україні. Звинувачую їх у відвертій брехні, у чорному піарі, у підіграванні російській пропаганді, у жадобі за будь-яку ціну прийти до влади”, — наголосив він.

Порошенко також наголосив, що у 2016 році передав компанію "Рошен" у довічну власність інвестиційній компанії "Ротшильд".

Відомо, що завод "Кузня на Рибальському", 83% акціями якого володіє Порошенко, незабаром перейде у право власності групи "ТАС" Сергія Тігіпко.

"Оскільки це підприємство об’єктивно не може не грати помітної ролі у зміцненні обороноздатності, хочу повною мірою уникнути конфлікту інтересів, тому хай у нього буде інший власник, виключно вітчизняний”, — прокоментував Порошенко.

[gallery link="file" td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="14204,14205,14206,14207,14208,14209,14210"]

Під час форуму президент також наголосив на зацікавленості представників іноземного бізнесу в інвестуванні в українську економіку.

Порошенко раніше заявляв, що у вересні Україна залучила потужні інвестиції в сферу відновлюваної енергетики – від норвезьких інвесторів, в аграрний сектор – від компанії із Саудівської Аравії, в сферу роздрібної торгівлі – від шведських брендів H&M та IKEA".

Раніше повідомлялося, що Порошенко вказав на небезпечні плани Росії щодо сухопутного коридору у Крим.

ДЖЕРЕЛОУНН