Порошенко прокоментував дату інавгурації Зеленського

3146
Порошенко прокоментував дату інавгурації Зеленського - today.ua

Чинний Президент України Петро Порошенко заявив про свою зацікавленість у якнайшвидшому проведенні інавгурації Володимира Зеленського. Він додав, що рішення про обрання дати інавгурації залежить від Верховної Ради, і він підтримає позицію народних депутатів. Про це передали у прес-службі українського президента.

“Сьогодні м’яч перебуває на полі парламенту. Я є зацікавленим у тому, щоб парламент якнайшвидше визначився із датою інавгурації. І з мого боку буде лише підтримка щодо якнайшвидшого вступу пана Зеленського на посаду”, – наголосив чинний гарант.

Після офіційного оголошення результатів президентських виборів парламентарії зібралися на засідання погоджувальної ради, де мали б узгодити, коли проводити урочисте зібрання з нагоди інавгурації обраного президента. Дійти згоди їм так і не вдалося.

Володимир Зеленський на зустрічі з керівниками фракцій Верховної Ради запропонував дату інавгурації 19 травня. Народний депутат Верховної Ради від фракції БПП Олександр Сугоняко зареєстрував постанову, за якою інавгурацію Зеленського пропонує провести 1 червня, оскільки 19 травня відзначають День пам’яті жертв політичних репресій. Нардеп Віталій Купрій зареєстрував у Верховній Раді два проекти постанови про інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського, запропонувавши призначити цю церемонію спочатку на 20 травня, а потім на 26 травня 2019 року.

Нагадаємо, глава парламенту Андрій Парубій пообіцяв на цьому тижні назвати остаточну дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

Раніше голова українського Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович різко висловився про проведення інавгурації 19 травня, адже кожну третю неділю травня в країні відзначають День пам‘яті жертв політичних репресій.

загрузка...