Зеленському запропонували провести інавгурацію на НСК “Олімпійський”

5444
Зеленському запропонували провести інавгурацію на НСК "Олімпійський" - today.ua

У Верховній Раді зареєстрували п’ять постанов про інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського. В одній із них пропонується провести урочисту церемонію на стадіоні НСК “Олімпійський”. Автором цієї постанови є народний депутат Верховної Ради від фракції БПП Олександр Сугоняко.

На його думку, інавгурацію Володимира Зеленського слід провести 1 червня. Сугоняко вважає, що проводити інавгурацію 19 травня, як того хоче Зеленський, не потрібно, тому що в цей день відзначають День пам’яті жертв політичних репресій.

Володимир Зеленський, у свою чергу, наполягає на проведенні інавгурації 19 травня. За його словами, парламентарії в даний час “діють виключно в своїх інтересах, бояться розпуску Ради і затягують призначення дати інавгурації”.

“Я звертаюся до Верховної Ради: на найближчому засіданні ви повинні призначити дату інавгурації на 19 травня. Цього вимагаю не я, цього вимагає народ України, в інтересах якого ви присягали діяти”, – йдеться у відеозверненні Зеленського.

Нагадуємо, позафракційні народні депутати Сергій Міщенко і Віктор Балога подали проекти постанов (№10270 і №10270-1), якими запропонували провести інавгурацію обраного президентом України Володимира Зеленського 19 травня. Пізніше позафракційний народний депутат Віталій Купрій зареєстрував проект постанови №10270-2 про проведення урочистого засідання Верховної Ради, присвяченого прийняттю присяги Володимиром Зеленським, 20 травня.

Раніше повідомлялося, що 30 квітня ЦВК офіційно оголосила Зеленського переможцем президентських виборів. За нього у другому турі проголосували 13 541 528 виборців, що становить 73,22%, за Петра Порошенка — 4 522 450 виборців, що становить 24,45%. 3 травня офіційні результати виборів президента опублікували в “Голосі України”.

загрузка...