Порошенко попереджає про силові провокації з боку Кремля під час виборів в Україні

578
Порошенко попереджає про силові провокації з боку Кремля під час виборів в Україні - today.ua

Вища політична влада в Росії дала команду готувати силові провокації під час проведення виборів президента України. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі зі студентами та викладачами Національного університету біоресурсів і природокористування України.

“Не забувайте, що Путін не змирився з поразкою своїх, він не збирається залишити Україну і українців в спокої … і розуміючи, що (представники Кремля – ред.) не здолають нас силою, вони хочуть взяти зараз реванш на виборах. З Кремля зараз надійшла команда готувати силові провокації” , – розповів Порошенко.

За його словами, складовими інформаційної війни, яку веде Кремль проти України, є аномально велика кількість кандидатів в президенти на чергових виборах. Про це, на думку Порошенка, свідчить будь-яке ток-шоу за участю кандидатів, що прагнуть “перетворити вибори на ярмарок брехні і лицемірства”.

Тепер, за словами Порошенка, від російської влади надійшла команда досягти кровопролиття в Україні під час вуличних зіткнень.

“Це спроба зірвати вибори. Їхня мета – щоб в Україні пролилася кров наших громадян. Професійні дії правоохоронців ламають цей сценарій. Не дали їм спровокувати ні в Черкасах, ні в Полтаві. Президент прямо до них ходить, і вони тікають від президента”, – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, Росія відмовилася від ідеї “спостерігати” за виборами в Україні.

загрузка...