Порошенко передав ЗСУ партію нових “Богданів“

Порошенко передав ЗСУ партію нових “Богданів“ - today.ua

Президент і Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко передав підрозділам ЗСУ близько 20 нових автомобілів «Богдан-6317», виготовлених на Черкаському заводі компанії «Богдан Моторс». Про це повідомляє Аutonews.ua.

Церемонія передачі військової техніки відбулась на військовому аеродромі «Озерне» в Житомирській області.

«Сьогодні ми передаємо до лав ЗСУ нову модернізовану військову техніку і озброєння. У Держбюджеті нарешті витрати виключно на оборону перевищують 3% ВВП, а всього на сектор оборони і безпеки планується витратити понад 5% ВВП. На армію на наступний рік виділено понад 102 млрд грн. Це на 16 млрд більше, ніж у минулому році», — підкреслив Президент.

Президент зазначив, що саме завдяки ефективним і швидким діям керівництва держави, керівництва ВСУ, Ради національної безпеки і оборони, Уряду та Верховної Ради на сьогоднішній день різко збільшені можливості захисту суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави за основними напрямами можливого удару російського агресора.

«Спасибі науковому і виробничому персоналу оборонно-промислового комплексу, які перейшли на двох - і тризмінний режим роботи, щоб прискорити випуск продукції, яку чекають наші воїни», — підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, що вантажівки підвищеної прохідності «Богдан-6317» більше двох років успішно експлуатуються в частинах і підрозділах ЗСУ і поступово замінюють у військах застарілі радянські «Урали» і «ЗІЛи».

У цьому році «Богдан» передав ЗСУ близько 200 вантажівок підвищеної прохідності «Богдан-6317» в рамках виконання державного оборонного замовлення від Міноборони.

Міністр оборони України Степан Полторак раніше заявляв, що завдяки введенню воєнного стану Збройні сили України отримають більше 200 одиниць техніки на час його дії.

Як повідомлялося, «Харківське конструкторське бюро машинобудування імені Морозова» (ХКБМ) передало українській армії перші сім БТР-4.

Безробітних в Україні стане в рази більше: експерти назвали реальні цифри
Багато українців втратили роботу під час карантину, проте, це ще не кінець. Згідно з прогнозами економістів, безробітних в Україні до кінця року стане...
Україну накриє циклон, але в деяких регіонах буде без опадів: синоптики оновили прогноз на початок тижня
Погода в Україні на початку наступного тижня почне змінюватися не в кращу сторону. Циклон накриє країну вже в понеділок, 10 серпня. У більшості регіон...
Вибори в Білорусі: Лукашенко зробив важливу заяву - останні подробиці
У Білорусі 9 серпня відбуваються вибори глави держави. Чинний президент країни Олександр Лукашенко вже віддав свій голос, прийшовши на виборчу дільниц...
Варення-желе з червоної смородини на зиму: простий рецепт вітамінних ласощів
Для приготування джемів і варення на зиму господині часто беруть смородину, однак, частіше чомусь використовують чорні ягоди, а не червоні. Досвідчені...
Разумков переїхав в новий маєток за 3 млн гривень: у Мережі з'явилися фото
Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков на початку серпня, якраз під час парламентських “канікул“ переїхав в новий будинок, ближче до роботи. Тепер Разу...