”Помилився однією цифрою – все пропало”: клієнти вчергове поскаржились на сервіс ПриватБанку

"Помилився однією цифрою - все пропало": клієнти вчергове поскаржились на сервіс ПриватБанку - today.ua
Loading...

ПриватБанк не перестає “радувати” своїх клієнтів. Цього разу один з користувачів послуг банку потрапив в безвихідну ситуацію і не знайшов ні краплі сприяння від співробітників фінустанови.

Сервіс ПриватБанку виявився далеким від досконалості і навіть небезпечним для клієнта. Зокрема, скарга стосується неможливості скасувати помилково виконану транзакцію.

Клієнт ПриватБанку повідомив, що помилившись однією цифрою, гроші вже не повертаються.

“Вніс невірно одну цифру, відразу ПІ (прізвище і ім’я, – ред.) не показало, вже в архіві побачив, одразу подав на скасування транзакції протягом 5 хв., описав ситуацію, що помилка в останній цифрі. Банк відмовився повертати гроші, блокувати транзакцію, повідомляти дані одержувача, телефон, щоб поговорити, вирішити по-людськи. Все дуже жахливо, банк не може посприяти у вирішенні цієї ситуації, кажуть: йдіть в поліцію…” – написав клієнт ПриватБанку.

В своєму коментарі він також звернувся до власника картки, на яку випадково переказав кошти, зазначивши, що йому доведеться йти в поліцію.

У відповідь представник ПриватБанку зазначив, що банк не має достатніх правових повноважень для списання коштів з картки отримувача.

“У даній ситуации банк не має достатніх правових повноважень для примусових списання коштів з картки отримувача, так як даний платіж був створений Вами самостійно та підтверджений при відправленні”, – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, раніше на сайті “Мінфін” з’явився гнівний відгук клієнтки з приводу того, що банк без згоди клієнта веде баланс у “мінус”.

ТОП-5 порід котів з найміцнішим здоров’ям
Не всі породи домашніх котів можуть похвалитися відмінним здоров’ям. Особливо це стосується породистих тварин. У них, як правило, безліч генетичних захворювань, в той час як...
Як не можна худнути: дієтолог назвала головну помилку при схудненні напередодні свят
Багато підходять до процесу схуднення несвідомо, не розумію всієї відповідальності за процес. Головною помилкою, за словами дієтологів, є те, що люди худнуть, щоб потім можна...
“Голова більше тулуба”: Алла Пугачова злякала надмірною худобою
Алла Пугачова знову показалася на публіці в образі, який в черговий раз перелякав її фанатів. Справа в тому, що співачка вийшла у світ і відвідала...
Магнітна буря в грудні 2019: на українців обрушаться відразу три найпотужніших удари
Магнітна буря в грудні 2019 обрушиться на українців. Нам доведеться пережити одразу три найпотужніших удари, що затягнуться на кілька днів. У цей період ви будете...