Поліції здався бойовик “ДНР”, що “працював” за їжу

310
Поліції здався бойовик "ДНР", що "працював" за їжу - today.ua

На Донбасі ще один учасник незаконних збройних формувань здався українським правоохоронцям. Про це повідомили у відділі комунікації ГУ НП в Донецькій області.

Зазначається, що колишній учасник незаконного збройного формування з Краматорська, розуміючи, що рано чи пізно настане покарання, сам прийшов до поліцейських, щоб здатися.

“Коли екс-найманець дізнався про наданий державою шанс звільнитися від кримінальної відповідальності – добровільно звернувся в поліцію”, – йдеться в повідомленні.

За словами поліцейських, 41-річний чоловік виконував накази бойовиків за їжу, іноді – за гроші. Йому наказували перевіряти не тільки водіїв, але і пасажирів. Також за наказом він блокував переміщення української військової техніки.

“Зараз поліцейські перевіряють діяльність колишнього бойовика. Після того, як буде доведено, що на час перебування в НЗФ він не скоював тяжких злочинів, чоловік зможе повернутися до нормального життя”, – додали в поліції.

Як відомо, ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України гарантує учасникам НЗФ звільнення від кримінальної відповідальності в разі добровільної здачі правоохоронним органам.

В поліції зазначили, що з початку року правоохоронцям здалися близько 30 бойовиків.

Нагадаємо, спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі у Мінську Мартін Сайдик заявив, що ТКГ розглядає питання забезпечення режиму припинення вогню на Донбасі і планує ввести перемир’я під час зимових свят.

загрузка...