Петиція про захист дітей від сексуального насильства набрала необхідну кількість голосів

Петиція про захист дітей від сексуального насильства набрала необхідну кількість голосів - today.ua
Loading...

Петиція про захист дітей від сексуального насильства, що була створена 27 травня, зібрала необхідні 25 тис. підписів. Відповідний документ розміщений на сайті парламенту. У найближчий час його має розглянути Верховна Рада.

У законопроекті пропонують 3 новації:

  • Запровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за статеві злочини щодо дітей. Мета реєстру – не допустити до роботи у дитячих закладах осіб, які раніше засуджувались за сексуальне насильство над дітьми. Реєстр напівзакритий. Доступ до реєстру матимуть правоохоронні органи та Мінюст. Право на отримання інформації з реєстру матимуть керівники дитячих закладів.
  •  Посилення відповідальності за статеві злочини проти дітей.
  •  Хімічна кастрація. Це не покарання, а добровільний захід медичного характеру, передбачений для осіб, які: 1)Вчинили особливо тяжкий статевий злочин проти дитини. 2)Мають поставлений психіатрами діагноз – педофілія.

Хімічна кастрація – це введення медичних препаратів в організм людини, які знижують статевий потяг і діють протягом певного часу.

“Для протидії "епідемії" сексуального насильства над дітьми в Україні необхідні зміни до законодавства. Ще два роки тому колектив авторів, який складається з адвокатів, представників поліції та прокуратури, лікарів, народних депутатів та кримінологів, розробив законопроект 6607, спрямований на захист дітей від сексуального насильства”, – йдеться в тексті петиції.

Нагадаємо, електронну петицію з проханням скоротити кількість народних депутатів України з 450 до 100 осіб підписало більше 25 тисяч українців. Адміністрація президента має розглянути петицію протягом трьох робочих днів і оприлюднити відповідь глави держави протягом 10 робочих робочих днів після цього.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський відповів на петицію про звільнення з посади глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова, яка набрала необхідні 25 тис. голосів.

Найкращі породи собак і котів для жінок за 30
Жінки потребують цілодобової уваги, і тому домашній улюбленець для них це не просто член сім’ї, але й головне джерело позитивних емоцій, яке завжди поруч. Від...
Драма в родині Олени Кравець: донька пішла від батьків
Олена Кравець давно не живе разом зі своєю дочкою. Про це стало відомо під час одного з ефірів шоу “Танці з зірками”. Актриса сама розповіла...
“Шарага, що розводить”: ПриватБанк змушує клієнтів відкривати непотрібні карти
ПриватБанк змушує клієнтів відкривати непотрібні карти. Така ситуація отримала відповідну оцінку клієнтів банку. Відповідна скарга з’явилась на сайті “Мінфін”. “Головне відділення в Житомирі виявилося самою...
Справжня лялька: Лобода без білизни і з розстібнутими шортами здивувала відвертим образом
Світлана Лобода завжди любила потішити шанувальників пікантними знімками. Цього разу зірка показала довгі ніжки і осину талію. Співачка в одному чорному маленькому топіку спокусливо присіла...