Зеленський відреагував на петицію про відставку Авакова

Автор: Олексій Скубій

У четвер, 20 червня, президент України Володимир Зеленський відповів на петицію про звільнення з посади глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова, яка набрала достатню кількість голосів.

Зеленський відреагував на петицію про відставку Авакова - today.ua

У відповіді Зеленського ініціатору збору підписів йдеться, що відповідно до Конституції, звільнення міністра внутрішніх справ здійснюється за поданням глави уряду.

"Член Кабінету Міністрів України може бути звільнений з посади Верховною Радою України шляхом прийняття відставки по поданій ним заяві за поданням прем'єр-міністра України і з власної ініціативи", - відповів президент.

У той же час, відсторонення від посади чи звільнення з посад президентом України можливо щодо тих осіб, які призначаються президентом, - написав Зеленський, додавши, що підстав для його участі у звільненні Міністра внутрішніх справ наразі відсутні.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

"Дякую усім, хто підтримав електронну петицію, за висловлену громадянську позицію та сподіваюсь на однакове зі мною розуміння конституційного обов’язку кожного неухильно додержуватися Конституції України та законів України", - резюмував Зеленський.

Зеленський відреагував на петицію про відставку Авакова

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як раніше повідомляв Today.ua, зазначена петиція була зареєстрована 2 червня — після того, як поліцейські поранили 5-річного Кирила Тлялова в Переяславі-Хмельницькому на Київщині, який згодом помер у лікарні. Станом на 13 червня її підписали 28 076 українців й "послання" до глави держави отримало статус “На розгляді”.

Сам Арсен Аваков заявив, що не подаватиме у відставку.