Пес став “мамою“ для кошенят-сиріт: мережу сколихнула чуттєва історія

Напевно, всім відомий вислів "лаятись, як кішка із собакою". Але насправді ця фраза не завжди має сенс, тому що досить часто коти і собаки чудово ладнають. А ми розповімо історію, яка стане тому чудовим доказом.

Пес став “мамою“ для кошенят-сиріт: мережу сколихнула чуттєва історія - today.ua

В Тортонто 9-річний пес Рейлі став справжньою матусею для кошенят. Жінка на ім'я Лорі Тіндал допомагає пристроювати безпритульних кошенят, яких вона і інші волонтери підбирають на вулицях. За останні роки у неї вдома гостювало в цілому 60 кошенят і дорослих котів, поки їм шукали нові родини. Спочатку вона не знала, як буде реагувати на велику кількість таких гостей її пес Рейлі, однак він по-справжньому здивував свою господарку.

Абсолютно несподівано собака почав зустрічати всіх кошенят, як свого рідного цуценя, надаючи їм воістину материнську турботу - він їх вилизував, зігрівав, грав з ними.

"Уявлення не маю, чому Рейлі любить кошенят. Я принесла першого кошеня, коли йому було три роки. І готова була ізолювати їх один від одного в цілях безпеки. Але Рейлі одразу почав облизувати його, спав разом з ним і був з ним таким ніжним. Це, судячи з усього, просто закладено в його натурі. Коли у нього є кошенята, він розважається і відчуває, що у нього є робота. Це дозволяє мені спокійно дивитися телевізор, не відчуваючи почуття провини", - розповіла Лорі.

Пес став “мамою“ для кошенят-сиріт: мережу сколихнула чуттєва історія

Нагадаємо, раніше ми розповіли історію про те, як чоловік купив незвичайне червоне цуценя.