”Ощадбанк” став приватним: чим це загрожує вкладникам

"Ощадбанк" став приватним: чим це загрожує вкладникам - today.ua
Loading...

Кабінет міністрів України затвердив статут “Ощадбанку” в новій редакції. Постанову прийнято на засіданні уряду. Відзначається, що Кабмін змінив тип публічного акціонерного товариства “Ощадбанк” на приватне, перейменувавши його в акціонерне товариство. При цьому “Ощадбанк” залишається державним банком.

Єдиним акціонером, якому належить 100 відсотків акцій у статутному капіталі банку, є держава. Функції з управління корпоративними правами держави в банку здійснює Кабінет міністрів.

АТ “Ощадбанк” є юридичною особою приватного права. Він є економічно самостійним і повністю незалежним від органів держвлади та органів місцевого самоврядування в рішеннях та діях, пов’язаних з його оперативною діяльністю.

“Ощадбанк” здійснює діяльність на комерційній основі, набуває, володіє, користується і розпоряджається майном.

Предметом діяльності банку є надання банківських та інших фінансових послуг (крім послуг у сфері страхування, за винятком функцій страхового посередника), здійснення операцій на грошовому, валютному та фондовому ринку, а також інших видів діяльності, не заборонених для банків.

Банк здійснює емісію 42 649 простих іменних акцій номінальною вартістю 1 160 000 грн на всю суму статутного капіталу.

Нагадаємо, "Ощадбанк" відновив державну програму, спрямовану на те, щоб стимулювати людей утеплювати свої будинки. В народі її називають "теплі" кредити. Андрій Пишний, голова правління "Ощадбанку", зазначив, що в нинішньому році в державному бюджеті на ці цілі закладено 400 млн гривень. Державною допомогою для утеплення своїх будинків можуть скористатися сотні тисяч громадян України, які є клієнтами "Ощадбанку".

Для отримання “теплого” кредиту в “Ощадбанку” необхідно:

– ознайомитися з умовами та з’ясувати, які енергоефективні заходи потрапляють під компенсацію;

  •  звернутися до відділення “Ощадбанку”;
  •  оформити заявку на “теплий” кредит;
  •  отримати підтвердження протягом 3-5 днів;
  •  отримати гроші протягом 30-60 днів.

За підрахунками Держенергоефективності, енергомодернізація житла дозволяє знизити вартість комунальних послуг на 50%. Крім того, в разі продажу квартири її вартість може збільшиться на 30 відсотків.

“Волочкова відпочиває”: Регіна Тодоренко приголомшила ідеальним шпагатом
Телеведуча Регіна Тодоренко може похвалитися шикарною фігурою навіть після пологів. Тримати себе у формі зірці допомагає плавання і йога, про що вона неодноразово заявляла в...
“Подивіться, яке тіло!”: Наталія Могилевська показала свої сексуальні ніжки
Наталія Могилевська останнім часом проявляє себе дуже активно. І це українській співачці вдається просто чудово. Цього разу зірка підлила масла у вогонь новим провокаційним фото....
Кольоровий френч і “скляні нігті”: модні тренди зимового манікюру 2020
Щороку з’являються все нові кольори, матеріали та варіанти оформлення нігтів, тому напередодні нового року слід ознайомитися, який манікюр буде модним у найближчі 12 місяців. Мода...
Авокадо для схуднення: 2-денна дієта допоможе скинути 3 кг
Дієта з авокадо — приємний і ефективний спосіб схуднути за 2 дні на 3 кг. На думку дієтологів, з’ївши авокадо або салат з нього, можна...