“Ощадбанк“ видаватиме субсидії грошима за однієї умови

Автор: Міхєєнко Наталія

Громадяни України, які не є пенсіонерами, зможуть отримати субсидії грошима з 12 березня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба "Ощадбанку". В "Ощадбанку" також пояснили, що коли субсідіант, який не є пенсіонером, не має поточного рахунку в "Ощадбанку", Міністерство соціальної політики направить адресне повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати через "Ощадбанк".

“Ощадбанк“ видаватиме субсидії грошима за однієї умови - today.ua

- Наголошуємо, що для зручності необхідно перед відвідуванням банку пройти реєстрацію на офіційному сайті або в контакт-центрі "Ощадбанку" по тел. 0800210800 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України), - повідомили в прес-службі "Ощадбанку".

При отриманні першої субсидії в грошовій формі через систему грошових переказів "Швидка копійка" субсидіанту буде запропоновано відкрити поточний рахунок в "Ощадбанку", на який в подальшому буде зараховуватися субсидія. Якщо субсидіант, який не є пенсіонером, але вже має поточний рахунок в "Ощадбанку", на нього і буде зарахована субсидія.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

В "Ощадбанку" підкреслили, що субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватися для отримання субсидії. Вони будуть отримувати субсидію одночасно з пенсією через "Укрпошту" або на свій банківський пенсійний рахунок в звичайні терміни.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Нафтогаз дасть пенсіонерам знижку на газ

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

З будь-яких питань, пов’язаних з призначенням субсидії, слід звертатися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, а також дзвонити на гарячу лінію Кабміну за номером 15-45.