Оля Горбачова презентувала містичний кліп про свого чоловіка

Українська співачка Оля Горбачова презентувала своїм прихильникам новий кліп на пісню "Оля-Оля", присвятивши цю роботу своєму коханому чоловікові - продюсеру Юрію Нікітіну. Фрагмент кліпу зірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Повну версію можна побачити на Youtube-каналі співачки.

Оля Горбачова презентувала містичний кліп про свого чоловіка - today.ua
Подивитися цю публікацію в Instagram

Я щаслива і вдячна, здатна ділитися і приймати. І дуже вас люблю. Такий відгук, який я отримала ще до того, як виклала кліп, - це цілий шлях. Шлях Героя, який ми заклали в першому кадрі цього відео. А все що ми заклали в подальших кадрах, ви зрозумієте і без моїх коментарів?⭐️? Прем'єра містичного відео по посиланню в профілі. #оляоля #песнямужу

Публікація від ОЛЬГА Горбачова (@gorbachovaolga)

"Я щаслива і вдячна, здатна ділитися і приймати. І дуже вас люблю ...", - звернулася зірка до своїх підписників.

У кліпі таємнича Оля Горбачова на фоні нічного лісу і в оточенні містичних мавок співає про кохання до свого чоловіка, промовляючи слова "Ти мій Майстер, Містик, Маг, Без тебе я тут ніяк". Ця пісня увійде до майбутнього альбому афірмацій Олі Горбачової «СИЛА».

https://youtu.be/UYTy_NFyHpU

У кінці грудня зірка представила про унікальних і неповторних жінок "Найкраща у світі", в якому в оригінальній манері підняла вічну тему пошуку жіночого щастя. У цьому відео співачка "обговорила" із шанувальниками зворотну сторону жіночих тренінгів і закликала всіх дівчат і жінок цінувати себе і пам'ятати, що все для щастя у них вже є і не варто шукати відповіді на особисті питання ззовні.

https://youtu.be/V2prt7pdVRs

"Кожна з нас - найкраща в світі! Але ми мало знаємо, погано розуміємо і не зовсім цінуємо. В пошуках щастя і гармонії ми починаємо спиратись на чужий досвід. Ми шукаємо, на яку особистість, книгу або фільм орієнтуватись у життєвому виборі. Але це наше унікальне життя, і все для щастя  у нас є", - зазначила Горбачова.

Останні кілька років співачка Оля Горбачова навчає жінок різним практикам, які допомагають розкрити свій сексуальний потенціал і краще зрозуміти себе.

"У сучасному світі жінка дізнається про себе через кількість різних чоловіків. Це хибний шлях. Можна дізнатися про себе, використовуючи давні знання, даоські сексуальні практики, слов'янську ягу, тантричні практики", - розповідала вона в одному з інтерв'ю.

Оля Горбачова презентувала містичний кліп про свого чоловіка

Today.ua повідомляв, що співачка Alyosha випустила новий кліп про кохання.