Alyosha випустила новий кліп про кохання

Українська співачка Alyosha презентувала новий чуттєвий кліп про кохання на пісню "Горда". Фрагмент відео, режисером якого став Олег Борщевський, зірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Alyosha випустила новий кліп про кохання  - today.ua
Подивитися цю публікацію в Instagram

ПРЕМ'ЄР ЄРА «ГОРДА»! ⠀⠀ Ми любимо виправдовувати себе за все, гордо мовчати, думати, що ти не міг вчинити інакше... але, часто, це зовсім не так... адже міг! ⠀⠀ Нічого випадкового у світі не буває. Все залежить від всього. Наші зроблені вчинки — наша майбутня доля. ⠀⠀ Ми губимось у своїх бажаннях, сумніваємось в почуттях, та згодом, приймаємо один одного такими, які були, є і будемо. Бо розуміємо, що жити один без одного не можемо. Втримайте своє кохання вчасно! ⠀⠀ Дивіться кліп вже на моєму YouTube-каналі. Посилання в сторіс. ___________________________ Слухайте «ГОРДА» на: iTunes Google play Deezer Spotify ⠀⠀ #alyoshasinger #alyosha #горда

Публікація від ALYOSHA (@alyoshasinger)

"Ми любимо виправдовувати себе за все, гордо мовчати, думати, що ти не міг вчинити інакше ... Але часто це зовсім не так ... Адже міг! Нічого випадкового в світі не буває. Все залежить від усього. Наші зроблені вчинки - наша майбутня доля. Ми губимося в своїх бажаннях, сумніваємося в почуттях, і згодом приймаємо один одного такими, які були, є і будемо. Тому що розуміємо, що жити одне без одного не можемо. Втримайте своє кохання вчасно!"- прокоментувала Alyosha новий кліп.

Головними героями пронизливих ліричних історій стали пари жіночих і чоловічих рук. За словами режисера, на таку глибоку за обсягом і мінімалістичну за формою ідею його надихнув рядок із пісні "...Бо в його руках ти знову жива".
Alyosha випустила новий кліп про кохання

"Це історії про пристрасть, примирення, секс, ніжність і інші перепади емоцій під час складних, але щирих почуттів. Головний меседж кліпу - в тому, що в будь-яких відносинах дуже важливо цінувати те мале, що у вас є. Іноді в простому дотику і обіймах є більше, ніж у нескінченній кількості слів, і саме ці відчуття можуть вкинути тебе за одну мить в стан щастя і спокою", - говорить режисер Борщевський.

https://youtu.be/EruUe3bIMFY

Today.ua повідомляв, що 28 лютого Олег Винник презентував довгоочікуваний кліп на пісню "Роксолана".