Націоналізацію ПриватБанку хочуть відмінити через суд

994
Націоналізацію ПриватБанку хочуть відмінити через суд - today.ua

Господарський суд Києва може ухвалити рішення про скасування націоналізації ПриватБанку. Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу журналісток Тетяни Ніколаєнко та Оксани Денисової.

Зазначається, що станом на 27 лютого у справі вже відбулось перше слухання. Суддя дав позивачам 10 днів на збір доказів, оскільки їхні представники не принесли на засідання навіть договір про купівлю-продаж акцій ПриватБанку.

“За нашими даними, Господарський суд має ухвалити рішення про скасування націоналізації ПриватБанку. Рішенням суду Коломойський і Боголюбов також повинні бути відновлені в реєстрі юридичних та фізичних осіб як власники банку”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією журналісток, заступник голови Верховного суду, керівник Касаційного господарського суду при Верховному суді Богдан Львов – друг юриста Коломойського Андрія Богдана, який керує виборчою кампанією Володимира Зеленського.

“Однак джерела вважають, що Львов вступить в цю гру вже на стадії касації, а до того рішення будуть прийматися за допомогою грошових “заносів” суддям першої та другої інстанції”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією Ніколаєнко і Денисової, після судового рішення про скасування націоналізації ПриватБанку бізнесмени Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов нібито планують провести збори акціонерів банку і знову призначити головою правління Олександра Дубілета, який до націоналізації займав цю посаду. Наголошено, що проти нього жодні кримінальні провадження не відкривалися.

“У разі відмови діючих керівників банку пустити їх туди за рішенням суду, олігархи розглядають варіант відстоювання своєї позиції за допомогою людей в формі і з кийками. Джерела, знайомі з функціонуванням судової системи, стверджують, що завершення процесу не може відбутися раніше, ніж через півроку, після проходження трьох інстанцій”, – додають в повідомленні.

Нагадаємо, раніше український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що кандидат в президенти Володимир Зеленський не є для нього способом взяти реванш у чинної влади за націоналізацію “ПриватБанку”.

загрузка...