Наталя Могилевська заінтригувала фото з молодим красенем

Українська співачка Наталія Могилевська напередодні Весняного концерту, який відбудеться 5 березня в столичному "Палаці Україна", заінтригувала своїх підписників в Instagram милою фотографією з молодим красенем. Зірка кладе голову на плече загадкового чоловіка, а він дбайливо нахиляється до неї, притискаючись щокою. Рука незнайомця в шкіряній куртці і кепці лежить за спиною співачки на спинці дивана.

Наталя Могилевська заінтригувала фото з молодим красенем - today.ua

"Втомлені, але щасливі повертаємося до Києва після концертів", - підписала Могилевська публікацію.

Шанувальники співачки почали активно коментувати пост. Їх дуже зацікавила особистість чоловіка, який ніжно обіймає Наталю Могилевську.

"Як чудово Ви виглядаєте", "Признавайтесь, і хто це такий симпатяга з вами?", "З ким обнімаємося в ночі?", "Як чудово Ви виглядаєте", Наталі, ти супер! Ти справжня!", "Ви найкраща", "Радує, що є до кого притулитися...", - написали фоловери.

Нещодавно Наталя Могилевська звернулася до своїх прихильників з проханням: всі гроші, які її фанати планували витратити на квіти їй на концерт, перерахувати у благодійний фонд "Добрі Страви". Таким чином, співачка хоче допомогти тим, хто цьоо потребує. А квіти, за її словами, безумовно приємні, але непрактичні.

Today.ua повідомляв, що співачка Оля Горбачова презентував своїм прихильникам новий кліп на пісню "Оля-Оля", присвятивши цю роботу своєму коханому чоловікові — продюсеру Юрію Нікітіну.