Може виникнути отруєння: скільки чашок кави в день можна пити

Кава - напій, з якого починається ранок багатьох людей по всьому світу. Також каву часто п'ють протягом робочого дня, адже вона чудово бадьорить та стимулює роботу мозку. Однак далеко не всі знають, скільки чашок кави в день можна випивати, щоб не нашкодити здоров'ю.

Може виникнути отруєння: скільки чашок кави в день можна пити - today.ua

Насправді ще швейцарський лікар та філософ Парацельс казав, що всі ліки насправді і є отрутою - тільки доза визначає і те, і інше. Ці слова дуже влучно характеризують і вплив кави на здоров'я людини. При вживанні цього напою в помірних кількостях він може бути дуже корисним, а при зловживанні кавою у людини можуть виникнути певні проблеми зі здоров'ям.

Якщо пити забагато кави, може виникнути кофеїнова отруєння. Його симптомами є підвищена нервозність, головні болі, тахікардія, безсоння та напади паніки.

Крім того, людям із захворюваннями серцево-судинної системи цей напій взагалі протипоказаний, тому що кофеїн являє собою потужний стимулятор, що сприяє підвищенню артеріального тиску, посиленню кровообігу, а також збільшенню навантажень на серце. Людям із занадто збудливою нервовою системою краще відмовитись від вживання кави. Те саме стосується і пацієнтів із виразковою хворобою, гастритом (з підвищеною кислотністю), цукровим діабетом і панкреатитом.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, як кава впливає на смакові рецептори.