Луценко назвав імена зловмисників, які намагались підкупити кандидата в президенти

1395
Луценко назвав імена зловмисників, які намагались підкупити кандидата в президенти - today.ua
Фото: strana.ua

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про те, що зловмисниками, які намагалися підкупити кандидата в президенти Юрія Тимошенка, виявилися голова “Партії захисників України” Тарас Костанчук та Олександр Іщенко. Затримані воювали в складі батальйону “Донбас” і пройшли Іловайськ. Також повідомляється, що Тарас Костанчук у свій час був помічником народного депутата України Семена Семенченка.

“Затримано двох громадян Костанчука Тараса Дмитровича та Іщенка Олександра Анатолійовича, які за попередньою змовою здійснювали перешкоджання діяльності суб’єкта виборчої діяльності, а саме зареєстрованому кандидату в президенти Юрію Тимошенку”, – сказав генпрокурор Луценко.

На початку лютого 2019 року ЦВК відмовила Тарасові Костанчуку в реєстрації кандидатом на пост президента України. Причиною цього став пункт його програми про смертну кару для держслужбовців-корупціонерів, так як він порушував конституційні права громадян.

Нагадаємо, поліція здійснює досудове розслідування за статтею “перешкоджання здійсненню виборчого права”. Слідчі вважають, що задаток для кандидата в президенти Юрія Тимошенка в розмірі 2,5 млн грн внесли в тому числі “шляхом можливого фіктивного надання коштів дванадцятьма громадянами України”.

Раніше лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявляла, що вважає участь кандидата в президенти Юрія Тимошенка у передвиборчій гонці “політичною технологією”, спрямованою на відтягування у неї голосів, через повний збіг прізвища та ініціалів кандидата з її власними.

загрузка...