Київстар запускає новий проект для студентів і школярів

701
Київстар запускає новий проект для студентів і школярів - today.ua
Фото: fb/kyivstar

Найбільший український оператор телекомунікацій “Київстар” та Міністерство освіти і науки підписали меморандум про співпрацю, в рамках якого передбачається розвиток інноваційного підприємництва серед молоді та впровадження сучасних методів навчання підприємницьким навичкам учнів у вищих навчальних закладах та школах. Про це повідомляє прес-служба мобільного оператора.

Повідомляється, що під час співробітництва буде реалізовано низку спільних проектів, серед яких – підтримка Всеукраїнського фестивалю інновацій, де Київстар виступає генеральним партнером у конкурсі стартапів та надає експертизу у сфері інновацій.

Крім того, компанія виділяє призовий фонд на реалізацію ідеї переможцям конкурсу.

Ще одним напрямком співпраці в рамках меморандуму є проведення літніх таборів Go Camp та допомога школярам у розвитку навичок підприємницької діяльності.

У 2018 році більше 2 тисяч учнів із 75 шкіл по всій України пройшли інтерактивну програму навчання у таборі, де співробітники “Київстар” були менторами освітньої програми.

За словами президента компанії “Київстар” Олександра Комарова, ми живемо в дуже динамічний час, коли реальність постійно змінюється та потребує нових інноваційних рішень.

“Тому дуже важливо, щоб закінчуючи навчання, молодь відчувала себе вільно у дорослому підприємницькому середовищі: мала відповідні знання, була готова впроваджувати свої ідеї та змінювати на краще світ навколо себе”, – наголосив Олександр Комаров, який зазначив, що компанія рада допомагати школярам та студентам готуватися до майбутнього та розкривати свій потенціал.

Нагадаємо, Київстар відкрив телеком-майданчик для дітей.

Також ми писали, що з 1 травня Київстар запустить послугу перенесення мобільного номера.

загрузка...