Київстар відкрив телеком-майданчик для дітей

42
Київстар відкрив телеком-майданчик для дітей - today.ua
Фото facebook.com/KidsWill
Loading...

У дитячому місті професій KidsWill, що знаходиться у одному з ТРЦ столиці, оператор зв’язку Київстар відкрив свій майданчик, який тільки за перший день роботи відвідало 1127 гостей. Діти дізналися, як працює мережа мобільного зв’язку та спробували себе в ролі інженера з будівництва станцій мобільного зв’язку. Про це повідомляє прес-служба оператора телекомунікацій.

На майданчику Київстар діти отримують завдання побудувати або відремонтувати та підключити базові станції мобільного зв’язку, долаючи різноманітні перешкоди.

Це розвиває у дітей логічне мислення, переконані у Kyivstar.

До того ж малюки додатково вивчають номери екстрених служб, а школярі повторюють географію країни.

Окрім того, на майданчику працює зона віртуальної реальності, де діти можуть переглянути цікаві відео, мультфільми, подорожувати планетою чи побувати в космосі.

За словами директора з корпоративних зв’язків Київстар Ганни Захараш, оператор мобільного зв’язку прагне не лише в ігровій формі розповідати дітям, як працює мобільний зв’язок, а й розважати малюків з користю – запам’товуючи номери екстрених служб, складаючи пазли чи вивчаючи планету за допомогою віртуальної реальності.

Нагадаємо, Київстар провів першу зустріч Kyivstar Business Hub, яка відбулася в Києві у формі відкритого діалогу. У ній взяли участь понад 160 представників бізнесу.

Також ми писали про те, що Kyivstar повідомив про успіхи у розвитку нових технологій, підключивши до послуг зв’язку 4G 4 587 населених пунктів, де проживає 58% населення України.

Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...
Vodafone може зникнути з України
Vodafone, один з найбільших мобільних операторів в Україні, може потрапити в руки азербайджанської компанії Bakcell. Про це повідомила держуповноважений АМКУ Марія Процишен. Правда, в компанії...
ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24
ПриватБанк запустив нову послугу. Тепер клієнти Приват24 зможуть відкрити рахунок в одному з НПФ в інтернет-банкінгу або мобільному додатку. Керівник напрямку небанківських продуктів ПриватБанку Олексій...
Українці переплачують за газ: звідки з’являються величезні борги
Напередодні опалювального сезону українці масово отримують попередження про припинення газопостачання від операторів системи розподілу (облгаззбути), які вимагають погасити прострочену заборгованість. Борги потрібно сплатити протягом трьох...