Київський суд ухвалив ще одне рішення по ПриватБанку на користь Коломойського

242
Київський суд ухвалив ще одне рішення по ПриватБанку на користь Коломойського - today.ua

У четвер, 18 квітня, Окружний адміністративний суд столиці ухвалив рішення щодо процедури націоналізації ПриватБанку, яким повністю задовільнив позов підконтрольної колишньому акціонеру ПриватБанку Ігорю Коломойському кіпрської компанії Triantal Investments Ltd. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зокрема, задоволені вимоги позивача у частині скасування рішення Національного банку, яким визначено перелік пов’язаних з ПриватБанком фізичних та юридичних осіб.

Це рішення Національного банку є одним із основних у процесі виведення у грудні 2016 року неплатоспроможного ПриватБанку з ринку за участі держави, йдеться у повідомленні регулятора.

Саме у ході цього процесу було проведено процедуру “bail-in”, що полягає в обміні коштів пов’язаних із банком осіб на акції банку із подальшим продажем Міністерству фінансів України.

“Національний банк занепокоєний якістю та результатами розгляду судових справ в Україні, що можуть призвести до втрат коштів платників податків та ризиків для банківської та фінансової стабільності країни. Це може призвести до того, що у пов’язаних з колишніми акціонерами ПриватБанку осіб з’являться підстави для стягнення з банку коштів, що були повернуті державою до капіталу банку у процесі його націоналізації”, – зазначив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту Національного банку Віктор Григорчук.

Рішення суду не набрало законної сили та найближчим часом буде оскаржене НБУ в апеляційному порядку, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Націоналізація ПриватБанку визнана незаконною. Таке рішення оголосив вчора, 18 квітня 2019 року, Окружний адміністративний суд міста Києва.

загрузка...