Кошовий займе крісло мера Києва

Актор «Кварталу 95» і близький друг президента України Володимира Зеленського Євген Кошовий побореться за крісло мера Києва. Засоби масової інформації поширили новину про те, що зараз все робиться для того, щоб на майбутніх виборах міського голови Києва послабити адміністративний вплив Віталія Кличка, де основним його суперником, найвірогідніше, буде саме Євген Кошовий.

Кошовий займе крісло мера Києва - today.ua

Також ходять чутки, що генеральний директор «1 1» Олександр Ткаченко може незабаром стати головою Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що у президента Володимира Зеленського готуються до даного сценарію, щоб у столиці був створений більш сприятливий грунт для власних кандидатів під час виборів в Україні.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко повідомив, що під час розмови із президентом України Володимиром Зеленським він був поінформований про намір “призначити свою людину” на його крісло.

“В мене відбулася зустріч із президентом Зеленським. Говорили спокійно. Президент підтвердив чутки, що ходять давно. Про розділення повноважень в управлінні столицею. Голова КМДА – його вертикаль, і він збирається туди призначити свою людину. Спасибі, що пообіцяв попередити, що не з преси я дізнаюся, коли саме це станеться”, – повідомив Кличко.

Нагадаємо, раніше глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що не виключає звільнення голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) і мера столиці Віталія Кличка.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net