“Збирається туди призначити свою людину“: Кличко заявив, що Зеленський хоче його звільнити

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що під час розмови із президентом України Володимиром Зеленським він був поінформований про намір "призначити свою людину" на його крісло. Про це йдеться у відеозверненні Кличка, яке він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

“Збирається туди призначити свою людину“: Кличко заявив, що Зеленський хоче його звільнити - today.ua

"Вчора ввечері в мене відбулася зустріч із президентом Зеленським. Говорили спокійно. Президент підтвердив чутки, що ходять давно. Про розділення повноважень в управлінні столицею. Голова КМДА – його вертикаль, і він збирається туди призначити свою людину. Спасибі, що пообіцяв попередити, що не з преси я дізнаюся, коли саме це станеться", – сказав Кличко.

Він заявив, що вважає позбавлення обраного мера виконавчих повноважень "поверненням методів Януковича і позбавленням Києва самоврядування".

"Коли мер виконує декоративну функцію, а містом управляє призначена згори людина, яку кияни не обирають, і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов’язань. Такого немає в жодній європейській столиці, в жодному місті. І, я переконаний, і озвучив це: якщо так потрібно мати в столиці "свого" мера, нехай відбудуться дострокові вибори, і нехай кияни оберуть того, кому довіряють", – йдеться в повідомленні.


Слід зазначити, що в Офісі президента України інформації про зустріч Зеленського і Кличка 10 липня не оприлюднювали.

Нагадаємо, раніше глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що не виключає звільнення голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) і мера столиці Віталія Кличка.