Коронавірус дібрався до ще однієї країни: хворих помістили на карантин

Автор: Оксана Житнюк

Випадки захворювання на коронавірус були виявлені в ще одній країні - Ірані. Про це повідомляє інформаційне агентство ISNA.

Коронавірус дібрався до ще однієї країни: хворих помістили на карантин - today.ua

Зазначається, що іранська влада підтвердила два випадки нового коронавірусу Covid-19. До цього випадки захворювання на коронавірус в країні не фіксувались.

Зокрема, випадки захворювання на коронавірус були виявлені в центральній провінції Кум. За даними інформаційного агентства, двох хворих помістили на карантин.

В даний момент лікарі Ірану проводять низку аналізів, про результати яких влада країни обіцяє оголосити пізніше.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Також відомо, що в аеропортах Ірану посилили заходи інфекційної безпеки у зв'язку із виявленням двох випадків коронавірусу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше повідомлялось, що українців, які були евакуйовані з території Китаю через спалах коронавірусу, на два тижні перевезуть до зони карантину – обсервації.

Також в Україні на тлі новини про евакуацію українців з Китаю були випадки блокування доріг, через що президент Володимир Зеленський виступив із жорсткою заявою, наголосивши, що особисто відвезе евакуйованих українців в особняки політиків в Конча-Заспі, якщо ті не припинять "підбурювати людей". Крім того, за словами Зеленського, інформація ЗМІ про те, що “у нас щось не готове”, є хибною.